فروشگاه تین بانی

این گروه از سال 1995 میلادی فعالیت تولیدى تجارى خود را در زمینه كیف ،كفش و پوشاك آغاز كرد. از جمله فعالیت هاى این برند در استانبول تركیه تهیه و تولید كلكسیونى از بهترینهاى كیف ،كفش و پوشاك مطابق با سلیقه روز دنیا نماینده فروش محصولات پیركاردین و تین بانی در زمینه كیف، كفش و پوشاک و داراى چندین فروشگاه و نمایندگى مجازدر ایران‌‌ می‌باشد. فروشگاه تین بانی برای شما دوستداران مد و مارک محصولات برندهای معروف ترکیه را با فرصتهای فروش های وِیژه مستقیم از طرف کمپانی های ترکیه, تا سقف 90% تخفیف بصورت انلاین با گارانتی تعویض و مرجوع آسان و ارسال رایگان به تمام نقاط ایران ارائه‌‌ می‌دهد. اکثر محصولاتی که در این کلکسیون ها جا دارند بطور انحصاری در اختیار شرکت ترک آیاک تاش‌‌ می‌باشند و در هیچ فروشگاهی موجود‌‌ نمی‌باشند.

سایت تین بانی وابسته به گروه ترک آیاک تاش ترکیه ‌‌ می‌باشد این گروه از سال 1995 میلادی فعالیت تولیدى تجارى خود را در زمینه كیف ،كفش و پوشاك آغاز كرد.از جمله فعالیت هاى این برند در استانبول تركیه تهیه و تولید كلكسیونى از بهترینهاى كیف ،كفش و پوشاك مطابق با سلیقه روز دنیا نماینده فروش محصولات پیركاردین /تین بانیدر زمینه كیف، كفش و پوشاك و داراى چندین فروشگاه و نمایندگى مجازدر ایران‌‌ می‌باشد.

برای امنیت بیشتر هنگام پرداخت، اطلاعات کارت اعتباری شما به هیچ عنوان در سیستم ذخیره‌‌ نمی‌شود. صفحه هایی که در آنها پرداخت انجام‌‌ می‌گیرد رمزگذاری شده و اطلاعات کارت بطور مستقیم به سیستم بانک فرستاده‌‌ می‌شود.
در قبال ارسال محصولات، کاملا مطابق با چیزی که در عکس‌‌ می‌بینید و توضیحاتی که داده شده مسئول است و در صورت نا مطابق بودن توضیحات 100% گارانتی‌‌ می‌دهد که محصول مورد نظر پس گرفته خواهد شد.

در فروشگاه تین بانی با تمامی کارتهای بانکهای عضو شتاب خرید انلاین انجام‌‌ می‌گیرد ضمنا با هماهنگی بخش فروش امکان کارت به کارت و پرداخت درب منزل فراهم میباشد.

به منظور  ارزش واحترام به مشتری هزینه بسته بندی وارسال رد خرید های بالای 150 هزار تومان از طرف ما پرداخت شده و ارسال رایگان است.

برای خرید های زیر 150 هزار تومان، مبلغ 15 هزار تومان هزینه ارسال دریافت می شود.

تمامی سفارشات در ۱ الی ۲ روز کاری به پست تحویل داده خواهند شد. محصولات نا موجود در انبار طی ۷ الی ۹ روز آماده ارسال خواهند شد.