هنگامی که از پاشنه کفش صحبت می‌کنیم، هیچی قانونی وجود ندارد که چه مدل پاشنه‌ای با چه مدل کفشی همخوانی دارد. پس تعجبی ندارد که انواع مختلفی از ترکیب مدل پاشنه و کفش را خواهید دید که از پشت ویترین مغازه‌های کفش فروشی می‌درخشند. چه شما به دنبال کفش‌های پامپ با پاشنه پهن باشید و چه آنکِل بوت با پاشنه نازک، همیشه انتخابی برای انواع سلیقه‌ها وجود دارد.

کفش آنکِل بوت (Ankle Booties)

کفش آنکِل بوت از اکسسوری‌هایی است که هر خانمی در کمد لباس‌هایش دارد. هنگامی که فصل در حال تغییر است، آنها بهترین مدل کفش برای استفاده با لباس‌های بین فصلی هستند. با پاشنه‌ای ضخیم یا متوسط، پاهای شما تا آخر روز در این کفش دوام می‌آورد. 

ee53cceaee78a8546a55fe70722dddda تین بانی

کفش پاشنه پامپ (Pumps)

Pumps 1 تین بانی

پامپ یکی دیگر از کفش‌های کلاسیک است و هر دختری باید حداقل یک جفت از آنها را داشته باشد. خواهید دید که چگونه این کفش‌های پامپ همیشه به روز به رنگ مشکی یا نود، سریع با همه لباس‌های شما ست می‌شود: آنها برای استفاده در محل کار عالی هستند و همچنین به راحتی با شلوار جین یا پیراهنی کوتاه برای مراسم‌های مختلف جور در می‌آیند.

بوت پاشنه بلند (Heeled Boot)

یک جفت بوت پاشنه بلند زیبا شما را به روز می‌کند و پاهای شما را در روزهای سرد گرم و خشک نگه می‌دارد. نکته‌ای برای خوش استایل‌ها: پاشنه کوتاه‌تر لباس شما را غیررسمی می‌کند درحالی که پاشنه بلند تاثیری برعکس بر ظاهر شما دارد.

heeled boots تین بانی

کفش پاشنه بلند لژدار (Platform Heels)

تین بانی

کفش‌های پاشنه بلند لژدار در قمست جلویی خود لژی اضافه دارند. این لژ راحتی و همچنین چند سانت به بلندی پاشنه‌های کفش شما اضافه می‌کند. کفش‌های پاشنه بلند لژدار بهترین انتخاب برای تفریح‌های شبانه و موقعیت‌های غیر کاری هستند.

کفش لژدار (Wedge Heels)

ما قبول داریم که واژه‌های راحت و پاشنه هرگز کنار هم نمی‌توانند به کار بروند اما تا آنجایی که مربوط به کفش پاشنه دار است، کفش‌های لژدار در این دسته‌بندی بهترین به حساب می‌آیند. لژِ یک تکه در این مدل، وزن بدن را به میزان یکسان در کف پا پخش می‌کند که تجربه راه رفتن را برایتان لذت بخش می‌کند.

wedge heels تین بانی

صندل لژدار (Wedge Sandals)

Wedged sandal تین بانی

اگر به دنبال صندلی برای استفاده روزمره هستید که کمی پاشنه بلند داشته باشد، صندل لژدار بهترین انتخاب برای شماست. صندل لژدار تخت باعث می‌شود که بدون اینکه زُمخت به نظر برسید، احساس راحتی کنید. آنها همچنین هنگامی که با پیراهن‌های خنک تابستانی ست می‌شوند، بسیار زیبا به نظر می‌رسند.

کفش استیلِتو (Stilettos)

هیچ کفشی جذاب‌تر از کفش استیلتو در کفش فروشی‌ها پیدا نمی‌کنید. این مدل کفش، پاشنه‌هایی بین 7 تا 10 سانتی‌متر دارند که بسیار هم نازک هستند و برای کسانی که تجربه زیادی در زمینه پوشیدن کفش پاشنه بلند ندارد، مناسب نیست.

54163 تین بانی

صندل پاشنه بلند/متوسط/کوتاه (High/Mid/Low Heel Sandals)

23 2 تین بانی

هیچ چیزی مانند یک جفت صندل پاشنه بلند زیبا استایل تابستانه شما را کامل نمی‌کند. برای اینکه پاهای خود را در فصل‌های گرم سال به زیبایی بپوشانید و در معرض هوا نیز قرار دهید، به شما انواع این صندل‌های زیبا را توصیه می‌کنیم.

کفش پشت بنددار (Slingback Heels)

کفش‌های پشت بنددار با بندی نازک که دور پاشنه پیچیده شده است، شناخته می‌شوند و باعث می‌شود که پا در کفش محکم نگه داشته شود. آن قسمت بالایی پشت پا که برهنه است، ظاهر پای شما را کشیده و لاغرتر نشان می‌دهد.

6912972657f5cb09ebe38cefdc2ccf59 تین بانی

کفش پاشنه بلند با بند دور مچ (Ankle Strap Heels)

25 2 تین بانی

همانطور که از اسم این کفش مشخص است، کفش پاشنه بلند با بند دور مچ به وسیله بندی به دور مچ پا بسته می‌شود که گاهی نه همیشه، با دیزاین کفش پشت بنددار ترکیب می‌شود تا پا در آن ایمن‌تر باشد. 

کفش جلو باز (Peep Toe Heels)

کفش جلو باز، کفش‌هایی پاشنه بلند با فضایی در قسمت جلو برای بیرون بودن انگشت‌های پا هستند. این کفش‌های تابستانه به هر لباسی به خصوص به پیراهن‌های تابستانه فون‌دار جذابیت ویژه‌ای می‌دهند.

656361 تین بانی

صندل راحتی (Mules)

51 تین بانی

اگر ترجیح می‌دهید به جای کفش چیزهای راحت‌تری بپوشید، این صندل‌های راحتی بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. ترند دهه نود اخیراً بازگشتی شکوهمند داشته به خصوص با پارچه‌هایی که بافت مخملی دارند مانند جیر، فوق‌العاده می‌شوند.

کفش لِیس آپ (Lace-Up Heels)

کفش لیس آپ ممکن است از دو منبع مختلف الهام گرفته باشد: کفش‌های کلاسیک بالرین‌ها یا صندل‌های گلادیاتورهای رومی. در حالی که منبع اول الهام یعنی کفش بالرین‌ها بیشتر حال و هوایی شیک و زنانه دارد، منبع دومی بیشتر یادآور حالتی قوی و جذاب است.

456 تین بانی

کفش کنده کاری شده (Cut-Out Heels)

cut out heel sandals تین بانی

کفش‌های کنده کاری شده الگوهای خلاقانه‌ای روی خود دارند که پای شما را بیشتر تبدیل به قطعه‌ای از آثار هنری مدرن می‌کند.

کفش آکسفورد (Oxfords)

صندل‌های آکسفورد منبع الهام خود را در کفش‌های بندی مردانه و لباس‌ها قدیمی مدرسه پیدا کرده‌اند. این کفش‌های زیبا برای ست شدن با لباس غیررسمی و مخصوص برای مراسم‌های خاص عالی هستند.

30 1 تین بانی

کفش اسپادریل (Espadrille Heels)

31 1 تین بانی

کفش‌های اسپادریل از صندل‌های قدیمی اسپانیایی الهام گرفته‌اند. از مشخصات این مدل کفش، پارچه‌ی کرباس یا کتان و کف انعطاف پذیر است که با نوعی چوب خاص ساخته شده است.